مک: صفری.

هر ایجاد منظره در اصلی دیوار سفید و سفید کف نمایشگاه هنرمند مشتاق مهارت در ایجاد توهم 3D از طریق هر ضربه قلم مو مسحور خود کشیده می شد. چیزهای زیادی برای دیدن و لذت بردن از در پاتایا. دیوید هنگ، مدیر کل و سرمایه گذار در پروژه افزود: "این محل به نور طبیعی است که پرورش جلبک ها در آکواریوم به خانه بیش از 4000 حیوانات دریایی, متشکل از بیش از 200 گونه مختلف از منطقه و همچنین برخی از موجودات نادر از خارج از کشور, را قادر می سازد". جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. Naklua شامل نمی شود. شما با هم زندگی مسالمت آمیز را چگونه می توان دوستی ببر و خوک و سگ، ممکن است هیجان زده خواهد شد. باز هر روز 09 a.m. - 09.00 p.m. موزه، این روح پر جاذبه ماکت اصلی، انبار قرن 20 از Grimsby و تاریخ streaker تابوت شرکت.

ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم. مک: صفری. مشاوره در مورد یک روز پاتایا تور از بانکوک - پاتایا انجمن بررسی جایی که بازدید کرده اید عضویت که پاتایا هتل ها در فروش هستند? mm/dd/yyyy mm/dd/yyyy مشاوره در یک روز تور پاتایا بانکوک یدلایمخیرات 2013 مه 19، 7:38 بعد از ظهر از ما خانواده 3 4 ساله، از جمله می خواهد در بانکوک برای 4 روز شروع هفته آینده و یکی از این روزها, ما می خواهم برای بازدید از پاتایا و لذت بردن از برخی از جاذبه وجود دارد. من رفتن بیش از انجمن و زیر کمپنی است: 1. ساحل و snorkeling (هیچ jetskis برای اطمینان) 2. Nong Nooch 3. یکی از شب، تیفانی، شاید نشان می دهد. در حال حاضر، من باید دو گزینه برای حمل و نقل: من ماشین اجاره ای را با من داشته باشد، اما من ترجیح می خواهد به استخدام تاکسی.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293919-i9439-k6512847-Advice_on_one_day_Pattaya_tour_from_Bangkok-Pattaya_Chonburi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اسپا و ماساژ در بوده ' را به لیست "هنگام بازدید از تایلند با تشکر از دانش باستانی ماساژ است که میراث در طول قرن ها و کسانی که همراه با روش های مدرن تر شده است. پاتایا یکی از مقاصد است که تهیه انواع مختلف ماساژ و اسپا است. مک: صفری. هنر در بهشت است منحصر به فرد ترفند موزه هنر که همه از ویژگی های مشترک از موزه هنر عادی به چالش می طلبد. همچنین در طبقه سوم ساختمان پلازا سلطنتی سوار هیجان شبیه سازی شده به نام ریپلی را حرکت استاد فریبکار و لیزر شبیه سازی مبارزه با بازی هستند. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. پاتایا در امتداد خلیج زیبا در ساحل شرقی خلیج تایلند nestled. بعد از نهار در یک رستوران محلی در این جزیره شما می کنید برای استراحت، شنا یا حمام افتاب به سادگی در ساحل.