این وب سایت و شرکت رسانه آلکاتراز

Once.ou're.ooking کامل، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. داستان های عجیب و غریب و اشیاء از سراسر جهان جمع آوری می شود. بله ما تورهای پاتایا ما ارزان تر می تواند اما بنابراین ما می توانید ارزانترین قیمت تبلیغات ما نه در کیفیت مصالحه. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. بعد تماشای روند جذاب پرورش صدف، پس از بازدید از روستای stonemason محلی. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 سی ویلا باغ وحش، واقع بین پاتایا و انفجار سان ترک. آن دارای بیشترین تعداد بنگال تربیت با موفقیت توسط مزرعه خود را شامل. ارزان بهترین هتل در پاتایا خیلی بیشتر در من کاری ارائه و سپس شما ممکن است انتظار. این وب سایت و شرکت رسانه آلکاتراز هیچ وابستگی با افراد و یا سازمانها ممکن است داشته باشد که در آن تصاویر به نظر می رسد.

مرجان سازند در رنگ های خیره کننده از یک قایق شیشه ای ظرف محلی و یا شما ممکن است حتی فرو رفتن و همچنین لذت بردن از فعالیت های مختلف مانند غواصی, شنا و آفتاب گرفتن را مشاهده کنید. بقیه روز رایگان برای اوقات فراغت خود را. شب اقامت در هتل/توچال در پاتایا. روز سوم: پاتایا - بانکوک - معبد و شهر تور بعد از خوردن صبحانه خود را در پاتایا. چک کردن را از هتل و انتقال به شهر ضربان دار تایلند - بانکوک. وارد بانکوک و بعد در ادامه روز معبد و شهر تور، که نشانه های عمده از جمله معابد جذاب در اطراف پایتخت را پوشش می دهد. معبد طلایی بودا (Wat Traimit) و معبد بودا Reclining (Wat پو) دیدن کنید. اقامت شبانه در هتل در بانکوک. روز 4: بانکوک - اوقات فراغت در روز بعد از صبحانه بقیه روز رایگان در اوقات فراغت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelguru.com/vacations/International/SawdeeThailand.shtml

آدرنالین محور فعالیت مانند پریدن با طناب از ارتفاع پرواز میمون دراز دست یا ماشین مسابقه ای محبوب در میان گردشگران دارد. علاوه بر امتیازات بالاتر در طول دوره تعطیلات مهمان اقامت بیش از کریسمس و شب سال نو اغلب بابت "اجباری جشن شام" که قابل ملاحظه ای می تواند افزایش هزینه اتاق ملزم خواهند بود. تنها موزه زندگی چیز کنجکاو و زیبا از همه سه امپراطوری حیوان نباتی و معدنی و اما آن نیز شما ارائه می دهد انواع مختلفی از سرگرم کننده و هیجان انگیز نشان می دهد، واقع در قطعه بیش از 70 هکتار از زمین فقط 15 دقیقه رانندگی از پاتایا، این پارک & مزرعه جدید قابل توجه جاذبه توریستی ایجاد شده با بیش از 20 سال تلاش است ندارد ، برای همه دوستداران طبیعت آن بسیار بیشتر از آنچه نشان می دهد که نام آن وجود دارد. برخی از نقشه ها/راهنماهای بی اعتنایی کنوانسیون مرکزی پاتایا و در عوض گسترش شمال پاتایا و در جنوب به دیدار با یکدیگر در امتداد جاده پاتایا مرکزی; شرکت دانا یا شبکه یا لارا و یا جزیره مرجانی 7.5 کیلومتری غرب پاتایا است. تضمین پایین ترین قیمت! این موزه هنر توسط یک هنرمند الهام تقدیر هنر شخصی هنرمند کره جنوبی نام شین جیک سئول مدیر موزه ساخته شده است. ادامه با موتور سه چرخه تاکسی به "روابط عمومی چاد خان گاو کوهان دار". بعد از ناهار، ببر نشان می دهد سرگرم کننده لذت ببرید. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟ طیف گسترده ای را متناسب با هر اولویت وجود دارد.