پارک ایالتی پرچ قلعه واقع در جزیره نقطه شمالی آملیا در امتداد رودخانه آملیا.

مونت کارلو محل غنی، اجازه می دهد تا برخی از معافیت های مالیاتی منحصر به فرد است. در این شهر ساختمانهای سبک هلندی کیپ هستند چشم به صورت چاپگر. هیجان انگیز چیزهایی به انجام در بی نظیر گردشگری جزایر فی فی کخ در افزایش عمده دریافت کرده پس از انتشار دنی بویل فیلم 2000, ساحل, که در اینجا هدف گلوله قرار گرفت. در میان جزایر فی دان و لی فی بزرگترین و شناخته شده ترین هستند. جزایر در اقیانوس هند بین 4 و 10 درجه جنوب خط استوا قرار دارد. مواد غذایی در هنگ کنگ کلاس بالا و چیزی لطفا هر کس، آن غذاهای از اروپا آمریکا، آسیا و یا هر جای دیگری در جهان وجود دارد. هنگامی که شما در اینجا، یک چیز مطمئن است شما هانا نمی بسته کیسه های خود را برای همیشه ترک. علاوه بر این جالب نقاط دیدنی، خواهد بود موزه هنر هنگ کنگ، هنگ کنگ آکادمی هنرهای نمایشی موزه میراث هنگ کنگ و ارکستر فیلارمونیک هنگ کنگ. خب، پس سر راست به نیویورک.

فقط خودروسواری بزرگ به شما انتخاب کنید تا ما آرایش روز قبل ساخته شده و پس از ورود به ساحل همه ما مجبور به انجام فقط به نوعی بیمه بود و ما همه را به رفتن با 15 سایر گردشگران در تور همان انتظار نیست. راهنمای تور ما نه تنها انگلیسی روان صحبت می کند، او هم یک شخص مطلع و خنده دار. 25 دقیقه قایق سواری در کرجی 2-موتور خیلی بد بود. اولين توقف ما، کشتی جزیره. ما خوش شانس به قایق دوم برای رسیدن به جزیره کشتی شد. درست مثل آنچه که من بود در ذهن آرام، جزیره های تمیز و زیبا! خوب چند دقیقه ما با کلیک کردن در هر زاویه دوربین و پرده می شنوید. من نیمه بهتر تست خود دوربین جدید Olympus دشوار از جمله. نوسان خوب غول پیکر. در حالی که دیگران تصمیم گرفتند برای آفتاب گرفتن، من و همسرم تصمیم به انجام برخی از شنا و غواصی.

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. تورهای قایق پارویی اسکیموها و دوچرخه از طریق دولت پارک در جزیره جکسون/آملیا عیسی به راحتی مقرون به صرفه و به همان اندازه جذاب است. فقط در مورد نگرانی های خود را فراموش کرده و لذت ببرید! چیزی که باید نه از دست رفته میعادگاه قشنگ ساحلی لو، کاباره مولن روژ سالن رقص است. پارک ایالتی پرچ فورت در نقطه شمالی جزیره آملیا در طول رودخانه آملیا واقع شده است. این کشور ساخته از دو توده زمین جزیره شمالی و جزیره جنوبی. کاخ بزرگ والت Ph و والت اجرای برخی از بازدید از اکثر اماکن تاریخی در بانکوک است. کلیسای جامع نوتردام برج ایفل یکی از هفت شگفتی جهان, شراب موزه، موزه فرانسه انگور و شراب، قوس د Triomphe که بزرگداشت خاطره پیروزی از فرانسه، زیارتگاه، والاس چشمه کنار پیاده روی روزانه تعداد بسیاری جانبی و پل بر روی رودخانه سن هستند برخی از بسیاری از نقاط باید تعداد دفعات-. هنگامی که شما در اینجا، یک چیز مطمئن است شما هانا نمی بسته کیسه های خود را برای همیشه ترک. Aldabra لاک پشت غول پیکر، سیشل آن بهشت بر روی زمین برای دوستداران زیبایی طبیعی واقعا است.