آنرا آبی به نظر می رسد تا پایان زمین گسترش و ارائه نمایش پر زرق و برق از دریای اژه با شکوه.

اسپانیا مجموع 44 میراث جهانی, دوم ترین در جهان است. حزب ساحل Carnero سالیناس، اکوادور مردم اند اینجا لیست بی شمار از فعالیت های آینده درگیر در, علاوه بر به گشت و گذار و شبانه روزی بدن. شما می توانید ببینید به شهرهای دیگر مثل روتردام، Madurodam، شهر کوچک در نزدیکی لاهه, اوترخت, و غیره. بنابراین پس از زمان زیادی با قمار، شما به این مکان برای پایان آرام به روز سر می تواند. مرداب آبی، زمین گرمایی رفت و آمد مکرر، ایسلند مرداب آبی کوک های ژئوترمال در رفت و آمد مکرر زمین گرمایی در Grindavík و یکی از جاذبه های نخست ایسلند. یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند. دبی مرکز فرهنگی و اقتصادی خاور میانه است. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند.

میزبانی این رویداد سال رفت و آمد مکرر سالا & آبگرم ترکیبی نادر معماری چین پرتغالی تاریخی با امکانات هتل لوکس در یکی از چشمگیر ترین تنظیمات در پوکت به خصوص جذاب ساخته شده توسط خیره کننده superyachts آسیا Superyacht قرار ملاقات گذاشتن لنگر انداخته در خلیج زیبا. هتل های لوکس آبگرم تنها 20 دقیقه از نزدیکی دره باشگاه آبی و مشهور Phang خلیج آنگا است و در خانه به محدوده انتخاب هتل های 5 ستاره واقع در ساحل Khao مای. مای خاو انحصار صلح آمیز و طبیعت بسیار زیبا است که می تواند در ساحل بکر یا پارک ملی کل منطقه شناخته شده است. رفت و آمد مکرر سالا فقط کوتاه 20 دقیقه رانندگی تا فرودگاه بین المللی پوکت با دسترسی گسترده به مقصد های بین المللی است. اولین جام برندگان Superyacht گلوبال پس از دو روز مسابقه شدید در 16th سالانه آسیا Superyacht قرار ملاقات گذاشتن که در آن superyachts انتظار می رود 10-15 خواهد شد پیوستن به مسابقه قایق رانی شرکت مشهور superyacht در آبهای خلیج مای خاو جدید به رویداد امسال و جرقه خاموش رقابتی Superyacht رقابت قایقرانی است. شرکت در سال 2015 و پیوستن به سیستم خودکار در سال 2016، 37 متر قایقرانی superyacht S/y سعادت - نظر Sheltrum کاپیتان و خدمه سعادت است و من تا به حال زمان فوق العاده در قرار ملاقات گذاشتن. آن به خوبی برگزار شد، در یک مکان زیبا، بارهای از پاپ و بالای آن را خاموش ما برخی از قایقرانی بزرگ کردم. با یا بدون مهمان هیئت مدیره من به شدت توصیه آسیا قرار ملاقات گذاشتن Superyacht به هر superyacht در جنوب شرقی آسیا، تضمین می کنم شما باید زمان فوق العاده! باز روز 16 دسامبر جلسه توجیهی کاپیتان در اتاق جلسه سالا متوسل مهمان VIP دور توسط مناقصات در اسكله سفارشی ساخته شده برای حزب کوکتل باز شب روی شگفت انگیز و زیبا با سبک phinisi S/y Dunia Baru whisked بودن دنبال برگزار خواهد شد. روز بعد آن به اولین روز superyacht مسابقه و امسال دیرین شرکت سازمانده گزارش گوردون فرناندس: مهمان از رفت و آمد مکرر سالا می شود جایگزین هیئت مدیره قایق بادبانی طوری که آنها می دیدن دست اول چه خبر و تجربه هیجان از تماشای منظره باور نکردنی superyachts مسابقه. مهمانان بعد محبوب Benetti چالش قایق ساختمان & حزب، با رقابت superyacht تیم در چمن بین رنسانس و استراحتگاه سالا برگزاری مسابقه لذت ببرید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.bymnews.com/news/newsDetails.php?id=157783

است که ما می شود که در آن هستیم. بازدید 7 سایت های میراث جهانی یونسکو در این کشور نیز می باید بخشی از کارهای روزانه خود را. Crocosaurus یارو، استرالیا منبع تصویر: هشدار یارو Crocosaurus A قبل اینجا، خواندن این تنها اگر شما عاشق ماجراجویی، این نه برای ضعیف النفس است. با کابین آفریقایی سبک معاصر و سالن رو به چمنزارهای بومی به آن مشرف به دریاچه است که آباد توسط فیل ها و دیگر حیوانات وحشی استخر بی نهایت در پناهگاه اسکالا ویژه خیره کننده است. جزایر پالم متشکل از archipelagos های مصنوعی مانند پالم جمیرا یکی دیگر باید در نقطه توریستی هستند. بچه ها کمی مسن تر نیز برخی از مینی گلف در پارک Dido لذت ببرید. پاریس: برخی از 45 میلیون گردشگر رسم هر سال، شهر پاریس در فرانسه به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان است. آنرا آبی به نظر می رسد به گسترش تا پایان زمین و ارائه نمایش پر زرق و برق از دریای اژه با شکوه. 8.