تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از غذاهای تند با خوراک لوبیای پر ادویه خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری بسته بندی شده است.

مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. جشن سالانه در تایلند، این "جشنواره از چراغ' هزاران فانوس های زیست تخریب پذیر، خانه ساخته شده سفر پایین آبراه تایلند می بیند. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. Thonburi به عنوان پایتخت سیام Taksin عمومی در اواخر قرن 18 میلادی تاسیس شد، با این حال این نمی آخرین طولانی با تقسیم زیرکشیده و چندی پس از اعدام. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. برنامه سفر خود را به ما بگویید و متخصص می خواهد در تماس تصویری: معرفی جوهر تایلند سفر به تایلند و فقط سواحل به دست جادویی و enthralling تجربه است. به عنوان نسل جوان Thais دمکراتيک تر با نفوذ اندیشه های غربی، از طریق اینترنت و سایر اشکال رسانه و غربى تبدیل، برخی از روش های سنتی از زندگی به مرگ، به خصوص در شهرهای بزرگ ظاهر می شود. خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک.

شکل ها(6) براق و موتور 350 اسب بخار است که افسانه X آن خلبان و سه مسافر همراه در سرعت های تا 230 کیلومتر در ساعت، با طیف وسیعی از مایلی زمین تا 1,150 ماهوت پاک کن زدن خواهد شد. همچنین، طریقه هشدار: آن توجه زیادی را جذب کند. ساختار واقعی هواپیما کامپوزیت کربن است اما بیرونی در فرمول منحصر به فرد پوشش افزایش یافت طلا اندود و کنترل پرواز داخلی نیز در مواد روکش. و با هر خرید Neiman مارکوس 200،000 $ به قلب Neiman مارکوس بنیاد اهدا. هزینه: 1.5 میلیون دلار هتل ساخته شده از ابتدا انجام میلیاردر ضربه زننده دارید؟ این اتفاق می افتد; شما تنها نیست. لوکس سفر outfitter گوجه فرنگی سیاه خود را به عقب است. یکی ساخت اگر هتل بر روی زمین همیشه به نظر می رسد به ملاقات needsor او حتی هتل در بخشی از جهان که در آن او می خواهد به gotheyll وجود ندارد. از ابتدا. هتل کل. سرویس جدید، به نام چشمک، با صدای تلپ هتل پاپ آپ به طور کامل سفارشی در نقطه بکر زمین هر کجا که می خواهید آن را کامل با امکانات رفاهی و وعده های غذایی و فعالیت های برنامه ریزی شده و کارکنان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://finance.yahoo.com/news/billionaire-christmas-172736167.html

ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. ما به شما در بهترین مکان برای ماندن و دیدن می کنید، بنابراین شما دریافت بیشتر از سفر خود را بر اساس سلیقه شما، که آیا شما به دنبال ماجراجویی و سواحل یا فرهنگ توصیه می. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و دیگر در جنوب شرقی آسیا در زمان مانند کشورهای monsoonal. برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان Soc پارک ملی. استرالیا و نیوزیلند به طور کلی قوانین قرنطینه سخت است. 1-این پایتخت شمالی با تجارب سرشار است. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. در محبوب ترین پارک های تایلند، اسکان و برخی از ایده های سفر توصیه می کنیم. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان.