یارو بهشت انجام این خوبی از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق برای گسترش.

آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. راهنمای تور به فرهنگ اسلامی و سنت و مذهب را. 9. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3. با کمی تحقیق شما حق نزدیکی همه این جاذبه های اقامت می تواند. Sneed آل مکتوم مغز پشت نهر دبی یکی از جاذبه های دریایی با شکوه برای گردشگران سراسر جهان است. کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. به کتاب به هتل-قیمت و راحت می تواند برای هتل Citymax انتخاب کردن. لوآو یارو بهشت تلاش برای حفظ فرهنگ و شیوه زندگی است که به هاوایی منحصر به فرد، جزیره است.

(از PRWEB) 25 نوامبر سال 2016 Polin Waterparks برای تخصص خود را در نوآوری با آن جایزه معتبر جایزه لبه 2016 جهان شهربازی، انجمن برای "نوآوری در تولید waterslide است که اجازه می دهد تا برای هنری زیربدنه الگوهای منحصر به فرد و جلوه های صوتی." شناخته شده است هیئت مدیره WWA Polin Waterparks افتخار منحصر به فرد منحصر به فرد و پیشگام و منحصر به فرد این شرکت waterslide ساخت فن آوری های مانند بسته تولیدات ساخت فن آوری، اثرات نور طبیعی، اثرات ویژه، لبخندتان الگو، رول Slide'n، شفاف اسلاید قطعات و گزینه های طراحی جدید است که اجازه می دهد پارک زیربدنه سفارشی، داستان گفتن، تجدید نظر تماشاگر و تجربه های تعاملی سوار بر اساس انتخاب. Polin Waterparks قبلا توسط WWA با لبه جایزه در سال 2014 بودن فروشنده شهربازی، برای کارتون شبکه Amazone Waterpark، واقع در پاتایا، تایلند مفتخر شد. این جایزه به تشخیص عضو پارک و تامین کننده است که از طریق تلاش های ترکیبی خود پروژه، محصولات، خدمات و یا برنامه به نتیجه برسد، موجب ایجاد نوآوری صنعت و رهبری آورده شده است. جایزه که Polin Waterparks امسال معیارهای مختلف بود. WWA افتخار به عنوان تعریف می کند: "اهدا به افراد و یا پارک ها برای خلاقیت در توسعه از تم های جدید و امکانات و برنامه ها و خدمات یا مفاهیم عملیاتی در جاذبه های صنعت آب و به تامین کنندگان است که مفاهیم جدید و محصولات یا خدمات به نفع اعضای پارک، مشتریان خود و یا جاذبه های صنعت آب را توسعه داده اند." جلسه عمومی WWA نشان می دهد در سه شنبه 12 اکتبر صورت گرفت، در ارنست N. Morial مرکز کنوانسیون در سالن بزرگ در نیواورلئان، لا در ساعت 11:30 صبح WWA رئیس هیئت مدیره علامت مور ارائه جایزه که توسط Sohret Pakis مدیر بازاریابی & مخابرات و دکتر Kubilay Alpdogan مدیر فروش و طراحی از طرف تیم Polin Waterparks پذیرفته شد. Kubilay Alpdogan مدیر فروش و طراحی، می گوید، "برنده جایزه این افتخار بزرگ برای Polin Waterparks و هر کس در تیم ما است." امسال جشن Polin Waterparks نواز آن در waterslide صنعت ساخت. "20 سال شرکت ما یک معامله بزرگ به صنعت سرمایه گذاری کرده است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13828829.htm

یارو بهشت لوآو لوکس تجربه برتر است. ایان Battuta بازار: ایان Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2-لوآو همچنین ترویج مشارکت در باستان هاوایی هنر و صنایع دستی و بازی های مهارتی. علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن. 5. بهشت یارو این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است.