اما در حال حاضر امکان رفتن غواصی در همان زمان با تشکر از سازمان های مختلف است که کاملا کار با معلولین و چرخدار وجود دارد.

نیکل مائو کخ زیبا برای خط ساحلی فوق العاده آن شناخته شده است اما داخل آن نسبتا ناشناخته است. ص جزیره محل است که به دو بخش - فی غیر روحانی & Phi Don جدا شده است. همچنین، دو کلاس بسته قایق سواری در طبقه بالا و پایین طبقه وجود دارد. پوکت گریس لند توچال و آبگرم 3.8 / 5 THC 3628.81 فی جزایر تور توسط کرجی به شما می دهد یک روز از خیره کننده ترین مناظر اطراف این جزایر بسیار محبوب و بسیار زیبا در جنوب تایلند به کاوش. مردم مثل همیشه... پیدا کردن نرم افزار Nero در باغ مرجانی فوق العاده با 30 متر دید فوق العاده. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. آب شفاف، تعداد زیادی از ماهی و مرجان های رنگارنگ, این یکی از بهترین نقاط در جنوب تایلند لوله تنفس و احتمالا بهترین مکان در فی است.

با استفاده از قایق پایین تخت معروف به Pitta شما قادر خواهید بود به شنا در آب های اطراف پوکت و برخی از غذای سنتی فوق العاده در هیئت مدیره. با توجه به Rovers رودخانه تقریبا تمامی انواع تور امکان پذیر است. مردم با توانایی های مختلف زندگی می کنند، حرکت، بازی، کار، سفر و عشق! صندلی چرخدار قابل دسترس پوکت تایلند غواصی پیدا چند افراد معلول که رانش طبیعی آب فراهم می کند درد ضروری برای بیماری های خود را. اما در حال حاضر امکان رفتن غواصی در همان زمان با تشکر از سازمان های مختلف است که صرفا با معلولین و ویلچر کار کاربران. گربه خوانده است یک ساختمان چند منظوره و تجهیزات زیر آب است که می تواند جای غیر فعال غواصان به عنوان آنها اکتشاف مسحور زندگی دریایی زیر آب اطراف پوکت در بر داشت. طوری که برنامه های مناسب در محل منحصر به فرد می خواهد و نیاز دارد می توان شما را قبل از دست ارزیابی است. تصویر توسط holidaypointau مورد استفاده تحت مجوز عوام خلاق رونوشت 2.0 فیل فیل کوه پیمایی Thailands نماد ملی با برخی از 100000 در اواخر قرن 19 اهلی گفته است. این روزها جمعیت کاهش یافته است به 2000 تخمین زده شده با گونه حفاظت شده poaching هنوز مشکل عمده. اما در سافاری سیام تنها دولت تایلند خبره اردوگاه فیل در پوکت, در حالی که همچنین حفاظت از آنها در آینده نزدیک و شخصی با این حیوانات با شکوه می توانید. چرخدار treks فیل اینجا خیلی راحت تر از جاهای دیگر در تایلند به دلیل مسطح و سطح زمین پیدا.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.curbfreewithcorylee.com/2016/11/28/wheelchair-accessible-phuket-thailand/

TripAdvisor.erms استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. شما ممکن است متوجه است که پوکت جزیره بسیار بزرگ به معنی در حالی که برای مثال شما می رسند ممکن است اگر شما اقامت در Patong Beach که کسی که باقی می ماند در مای خان در شمال پوکت به هتل خود در 17.00 خواهد رسید... اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. این تور جزیره Phi کم شلوغ-مزیت اضافی ترک اولیه برای جلوگیری از بسیاری از جمعیت و تجربه بار بیشتر در اطراف جزایر فی فی Early Bird تور X-بزرگ روی سیام جهان ماجراجویی است. کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. 07:30 صبح – خروج از دفتر رویال پوکت مارینا و یا خصوصی مارینا در Krabi غار ندا – غار پنهان در جنگل حرا. دریافت کننده وجه روستا – کاوش سبک زندگی روستاییان کخ مائو – بعد از 10 دقیقه سوار بر خودرو کوچک شما لذت بردن از ناهار خوشمزه بوفه سبک خود را در رستوران خصوصی کخ مائو – شما امکان بازدید از نزدیک با مشاهده کردن نقطه دور – شنا و استراحت جایی دور از جمعیت در کخ نوامبر یا کخ kudzu بازگشت به مارینا پوکت سلطنتی یا خصوصی مارینا در کرابی-کرجی departs اطراف 04:00 pm و مارینا در اطراف می رسد 05:00 pm برای انتقال به رفت و آمد مکرر شما. کرجی به مجمع الجزایر Krabi و گشت و گذار عمده نقاط از جمله معروف sandbank، ویک مالایی بین شیر و ماه جزایر ساحل گیرترین مجمع الجزایر آندامان بند ساحل و ساحل لنگ، قطعه اخریک اهنگ و مرغ جزیره کشف. سبک بوفه ناهار را زیر سایه جنگل باران برگزار می شود.