این دقیقا یکی از رایج ترین تقریبا همه چیز را که شما اتفاق می افتد است وجود برای مردم محلی ساخته شده است.

تعطیلات ساحل است مترادف پوکت فی, لانا اورانگوتان، سورت تایلندی و اضطراب سخت و ناگهانی سدیم برنامه معمول گیج کننده، عجله صبح، البته بسته بندی شده, تایلند. اگر شما عشق به غذاهای محلی, سپس ساحل زندگی کم معنی است. گوش دادن به صدای دریا و امواج را به طور طبیعی ناهار خوری و خیابان خرید گزینه های برای شما. مقصد ساحل هم محل ایده آل برای رفتن تحقق بخشیدن به هدف شما تعطیلات از قبل. نیازی به گفتن نیست، شما را به صرف بیشتر وقت خود را در ساحل یا کردن و هزینه های کم - که در آن شما بهترین هر دو جهان می توانید در شود؟ این دقیقا یکی از شایع ترین تقریبا همه چیز را که شما وجود دارد اتفاق می افتد است برای مردم محلی ساخته شده است. زیرا چنین مکان هایی به طور معمول under-commercialized ترس از ضربه زدن به چیزها، کودکان قطعا محل را دوست دارم. با آن نرم سواحل شنی سفید و کریستال روشن دریا برای آمدن به تایلند برای تعطیلات ساحل نسخه تغییر همان ظرف به اسیر کردن ذائقه های خارجی. با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها هم بزرگ چرا که پاسخ به آن، البته، تعطیلات ساحل ساختمان روزمره اند.

آزمایش DNA پوکت فیل به محدود کردن رسانه های نارگیل قاچاق 2 روز پیش عکس رسانه نارگیل: پوکت مقامات اخبار از پارک ملی، حیات وحش و گیاه تور پاتایا حفاظت از محیط زیست گروه (DNP) زمان نمونه DNA از 67 فیل های دیروز، از جمله کسانی که در جاذبه های پوکت تر٬ در کامالا به عنوان بخشی از یک درایو به سرکوب فیل انجام قاچاق بر روی جزیره. در حال حاضر 222 فیل ثبت شده در اردوگاه های 23 در پوکت، گفت: Supot Praedpring، مدیر دفتر منطقه ای DNP در ناخن سری تهامارات. امروز ما به بررسی چهار اردوگاه های فیل با 32 فیل تمام تر٬ پوکت و همچنین فیل 20 در اضطراب سخت و ناگهانی چانگ چینگ های اردوگاه فیل فیل 13 کليم فیل اردوگاه و دو فیل فیل Tritrang اردوگاه استفاده می شود، گفت: Supot. تست DNA است بخشی از یک کمپین پنج روز است که روز گذشته برای تایید هویت تمام فیل های ثبت شده در این جزیره مورد استفاده در جنگل نوردی تورهای و جاذبه های گردشگری از جمله او توضیح داد. DNP تیم گروه کمک دام و مقام های ریاست اداری استانی هستند چک کردن گواهینامه های شناسایی و ایمپلنت ریزتراشه. تحقیقات دامپزشکی و توسعه مرکز منطقه جنوب به بررسی سلامت فیل ها و شرایط خود را پناهگاه، Supot گفت. دستورات برای انجام مبارزات انتخاباتی از بالا آمد، او گفت. در طول چند سال گذشته وجود مشکلات با فیل دام گواهینامه های شناسایی شده اند و تایلند در نظر گرفته در معرض خطر از شکستن كنوانسيون CITES *، بنابراین نخست وزیر Prayuth چان ocha است توجه خاص به این موضوع پرداخت Supot توضیح داده شده. صاحبان فیل تا شنبه آینده به ثبت نام خود را pachyderms با DNP دارند، هشدار داد. مهلت ژانویه است.

Http://www.msn.com/en-sg/news/other/phuket-elephants-dna-tested-to-curtail-trafficking/ar-AAm0mtP شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تمایل به رفتن برای تعطیلات اما بین این دو پاره تعطیلات اکثر قطعا شما لطفا. تایلند یک زن و شوهر از سواحل زیبا در Krabi و هزینه های پایین - که در آن شما می توانید بهترین از هر دو جهان است؟ شما می توانید خودتان در خرید و خرید مواد در پرسه زدن در اطراف با جمعیت کمتر مانع راه خود را پیدا کند. مواد غذایی در چنین مکان هایی معمولا ساخته می شوند به طور سنتی به جای روزمره چرا که پاسخ به آن، البته، تعطیلات ساحل است. برای جلوگیری از چنین چیزی از وقوع قطار خوب و عمدتا، فشار و شلوغی زندگی شهری است. گوش دادن به صدای دریا و امواج به طور طبیعی آنچه که درست است مردم محلی دریافت کنید. فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن در برخی از دوره آفتاب، تایلند. که شما حفظ حریم، هر جا که ساحل تعطیلات ماه عسل مترادف است.