اما اکنون، برق... تور محل است ساخته شده تور سفر برای هر نفر که نیاز به کشف این مراتب غیب.

در 1 ساعت بعد از حلق آویز در برای بیش از یک ساعت قبل از قایق سواری و داشتن بیش از یک ساعت برای ناهار ما گفته شد دیگر این امر 30-45 دقیقه قبل از ما خواهد بود ATCing، ترک ما را با زمان و بدون فعالیت. Yongkasem یا خلیج نيكل – هر دو زیبا coves با صخره های مرجانی هستند. اگر شما سفر به جزیره مرجانی و ویلا جزیره توسط کرجی، مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از این paradises جزیره گرمسیری برجسته کنید. آ تی وی + فیل نوردی + سفید آب قایق سواری تور در یک ماجراجویی در و اطراف چانگ Na قایق سواری در اردوگاه. 7. توریستی در دان فی قادر به اجاره یک قایق برای دیدن نقطه زیبا بیرونی مانند مایا خلیج خلیج سارا لو کوو پله Hing Klang شتر سنگ وایکینگ غار یا تایلند جزیره باید. سفر ما روز غواصی & تورهای گردشی به چیزی شگفت انگیز جزایر جزایر & فی با قایق سرعت خصوصی ترکیب. غواصی بزرگ خارج از جزیره پشه. 2. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را.

شروع در 1000 THB (حدود 28 دلار) در هر فرد قایق longtail یکی از ده ها صف امتداد ساحل Rawai و Chalong اسکله یا کیپ Panwa اجاره. به خاطر داشته باشید که وجود ممکن است کمی از مانع زبان haggling ضروری است و (دست کم تا آنجا که ما می توانم) بلیط می تواند از پیش رزرو. همچنین، قایق longtail دقیقا پر زرق و برق هستند (موتور با صدای بلند و کرسی چوب)، اما سفر ارزان برای یک روز کامل و بزرگ برای ops عکس. نکته: کیسه ساحل با حصیر ساحل خود را یا پتو، بطری بزرگ (یا دو) آب و ضد آفتاب دافع حشرات و پوشش (عصر، تی شرت) برای سفر روز بسته. سه شنبه توصیه tossing در کیسه دستمال مرطوب مرطوب بیش از حد. گوش دادن به امواج در quietbeach Patong, Karon, و سواحل کاتا مسلما شناخته شده ترین سواحل در پوکت و محبوب با گردشگران هستند. اگر شما نه نه این، بیش از 30 سواحل دیگر وجود دارد. بسیاری باید تعداد راحت رستوران و استراحتگاه بدون پر ازدحام بودن برخی سواحل کار (صرفا توسط ماهیگیر محلی استفاده می شود) هستند و دیگران بسیار آرام است. سواحل آرام معمولا رستوران ساده یا دو خدمت به تنقلات یا مخلوط و امکانات حمام اساسی داشته باشد. برخی سنگی زیر خط بار گیری کشتی (آنها بهتر برای lounging و قلعه های شن و ماسه ساختمان) است در حالی که دیگران می شن و ماسه نرم زیر پا و خوب برای شنا دارد.

Http://tielandtothailand.com/things-to-do-places-to-go-in-phuket/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

طبیعت جزیره کامل است. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. فعالیت های بالا: تمام گشت و گذار در خان لا & فانگ "اگر شما کشف، هیچ دلیلی برای نه گفتن را دوست دارم"... سبک بوفه ناهار را زیر سایه جنگل باران برگزار می شود. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. بیشتر غواصی در پوکت، اولین انتخاب و خانه به غواصی بهترین در پوکت. غواصی & سفر روز غواصی غواصی غواصی روز سفر برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید و غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به ویلا گاو کوهان دار & جزایر فی. اما در حال حاضر، برق... تور سفر تور برای هر افرادی است که نیاز به کشف این محل مراتب نهان ساخته شده است. جزیره Kradan – برای رسیدن به محل ناهار منحصر به فرد در وسط جنگل در"بهشت گمشده" شما 10 دقیقه راه رفتن در دنباله جنگل.