همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.

بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است.

Railay ساحل ارائه می دهد پشت گذاشته حزب جو رقص که در آن مردم در ریتم موسیقی Marleys باب اطراف آتش دهد اجرای برنامه و ماه کامل احزاب در تاریخ های انتخاب شده. در نهایت، برای حزب به دنبال مسافران تمایل به اجتناب از میله های سست Phukets فی فی دعوت به مناسب شب، که در آن ترکیب بزرگ بارها و بارها در انتظار شما و باقی خواهد ماند تا باز در اواخر شب ممکن است. هفته های قایق بادبانی تایلند دسامبر 12 2013. عکس: تجربه کمال زائر رستوران & آشپزی: پوکت Krabi معروف سرآشپزها از سراسر جهان آمد برای ایجاد خود را در بهشت جزیره پوکت و تعداد رستوران نمایی انترنت اطراف جزیره شما خواندن ما رستوران 10 بالا در پوکت می دانم که شما قرار می دهد باید دست توصیه می کنیم. Krabi به رقابت به عنوان پوکت است، اما طعم محلی است که سخت تر برای پیدا کردن در پوکت می شد را ارائه می دهد. و اگر مثل ما عاشق با آیین و می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این هنر آشپزی، ما را به شما توصیه می کنیم این پخت و پز کلاس برگزار شده توسط خانم بله, استاد سرآشپز تایلندی در Krabi. غذاهای دریایی تازه در کان Eang اسکله رستوران، بودجه پوکت: پوکت $$$ $$ Krabi حتی اگر شما اغوا به شده چه توسط یکی از این دو مقصد، بودجه است یک عامل مهم در هنگام برنامه ریزی سفر خود را به حساب آورد. شما باید آگاه باشید که قیمت اتاق (گاهی حتی دو برابر) افزایش در طول اوج فصل از نوامبر بعد تا پایان مارس یا آوریل است. بودن قطب توریستی Phukets قیمت قابل ملاحظه ای بالاتر از Krabi, و نیز در میان بالاترین قیمت سراسر تایلند یافت. رستوران ها و حمل و نقل دو برابر قیمت در مناطق توریستی مانند Patong می تواند. بنابراین توصیه می کنیم شما را به کتاب خدمات حمل و نقل در وب سایت eOasia نرخ مذاکره متفکر و آگاه از میگذارند در خدمات حمل و نقل شود.

Http://blog.eoasia.com/phuket-vs-krabi-where-should-you-travel-to/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد.