بنابراین، بسیاری از دلایل به خوشبین صنعت هتل گسترده تر کوتاه و بلند مدت وجود دارد.

حالا با وارد کردن آدرس ایمیل خود را آغاز نمود. چیانگ مای هتل چیانگ مای راهنمای چیانگ مای نقشه هتل رزرو برای تایلند هتل صحنه متنوع و تکامل، برای حمایت از همیشه در حال تغییر سفر و گردشگري چشم انداز است. พัทยา Krabi هتل Krabi راهنمای Krabi نقشه پاتایا است 147 اورژانس جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند. بتکده. دم ارائه می دهد انتخاب بهترین هتل ها در تایلند به اندازه بودجه سفر و تنظیمات. بانکوک فرودگاه جدید Suvarnabhumi "تا-رنگ پریده-na-رونق" واقع در 30 کیلومتری east از پایین شهر بانکوک است. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. بهترین هر دو جهان را می توان در تایلند یافت می شود. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود.

آنها به دنبال تجربه های منحصر به فرد در تمام نقاط قیمت و hoteliers بر این باورند که خود نمونه کارها متنوع ارائه سفر می تواند همچنان به ارائه تقاضای رو به رشد آن. بنابراین، بسیاری از دلایل به خوشبین صنعت هتل گسترده تر کوتاه و بلند مدت وجود دارد. در زیر، ما بحث در مورد آنچه که سرمایه گذاران در سالهاي منتظر می: تقاضا عرضه فاصله: به عنوان آن است تا تقاضای سفر کسب و کار برای تفریح و گذرا perked بازیابی در اقتصاد گسترده تر یک مزیت برای صنعت هتل بوده است. بر اساس toHyatt شرکت هتل ها (NYSE:H-گزارش رایگان) andHilton در سراسر جهان شرکت منابع (NYSE:HLT-گزارش رایگان)، محیط عرضه و تقاضا در ایالات متحده مطلوب است. توجه داشته باشیم که رشد تقاضا در ایالات متحده تامین رشد از سال 2010 outpaced است. در همین حال، هر چند شکاف رشد تقاضا و عرضه رشد همچنان محدود و اشغال رشد آهسته است، نرخ بالاتر درآمد در رانندگی نگه دارید در هر اتاق در دسترس (RevPAR) انتظار می رود.

Http://finance.yahoo.com/news/zacks-industry-outlook-highlights-hyatt-143002742.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بانکوک است که بسیار برای آن انتخاب گسترده ای از رستوران ها از eateries خیابان سمت معتبر به تعداد موسسات ناهار خوری خوب محترم می باشد. آسمان خراش های مدرن دیدار معابد باستانی بازارهای عظیم در فضای باز باد راه خود اطراف مراکز مگا و رودخانه پرائیا چاد توانا است تقریبا به عنوان به عنوان خیابان های شهرستان مشغول. وجود دارد مقدار زیادی از محل اقامت در کخ چانگ و جزایر اطراف و دامنه از هتل های 5 ستاره به bungalows ساده در دسترس. رفت و آمد مکرر ساحل برتر آسیا و با تجدید نظر برابر caters به خانواده زوج و تک بازدید کنندگان. اگر بیشتر به شما پیدا کردن یک نرخ پایین تر ظرف 24 ساعت پس از رزرو کنید سپس حداقل آنها مطابقت نرخ آن. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. پایین ترین نرخ اینترنت تضمین تایلند است ۵۰ کشور بزرگترین در جهان فراوان با منابع طبيعي ارزشمند فرهنگ تایلندی و سنتی. انتخاب گسترده ای از محل اقامت از هتل های بین المللی پایان بالا به خانه خوش آمدید خواسته همه مسافران را ملاقات می کند.