پس از کمتر از رضایت بخش آشپزی تور ما سعی کنید غذا خفاش با هزینه 30 حمام خرید و فروش Durian و انبه میوه چون در پاتایا معروف آلی میوه های تازه و شیرین.

The.illtop انفجار سان ساحل پانوراما می توان است. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. آیا شما ترجیح می دهند فضای لوکس در یک هتل در تنظیمات باغ و محیط اطراف جلو ساحل یا مغازه ماساژ فقط متواضع پاتایا به ارائه است. این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است. از طلوع خورشید تا غروب آفتاب پاتایا سواحل همواره، به عنوان آب دوستداران ورزش و نمازگزاران خورشید به آب را پر از زندگی هستند. کتاب خط با تایید از طریق مسنجر – نمایش دژ، جزیره مرجانی، تیفانی نمایش، گرمسیری باغ، باغ وحش تور و بیشتر تایلند پاتایا تور! هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی می شود. فعالیت های دیگر عبارتند از بپرم, دوچرخه سواری, چتربازی, رفتن karting, مه بوکس تایلندی و پینت بال، بند قایقرانی و دریا واکر.

اول ما سعی می کنید برای غذا خوردن در رستوران روبروی هتل لحن، ما هر ماهی مرکب میگو پیام آن بسیار نامناسب با زبان ما احساس عجیب و غریب تبدیل برگ کرفس ترش به همراه بسیاری از. نه تا زمانی که ما صرف نیم غذا آن است. سپس ما را به حرکت می کند و همانطور که می دانیم که آن خواهید خوردن گوشت خوک خرید تایلند معمولی تبدیل برنج مخلوط برنج در بز سعی کنید. در نهایت ما سعی می کنیم برای خرید برنج آماده به خوردن در خانواده مارت است که طعم خوب هر چند کمی عجیب و غریب. پس از کمتر از رضایت بخش آشپزی تور ما سعی کنید غذا خفاش با هزینه 30 حمام خرید و فروش durian و انبه میوه چون در پاتایا معروف آلی میوه های تازه و شیرین. به هر حال روزانه آشپزی گردشگری تایلند آشپزی hehehehe محاکمه، پس از دانستن و احساس اگر با زبان ما جا داد و سپس روز بعد تا آخرین روز ما سفر در پاتایا newhotelsus نویسنده تصمیم به خرید مواد غذایی در KFC یا mc را دانلدز. زیرا در پاتایا منطقه بسیار دشوار است برای پیدا کردن غذای حلال خود منوی متوسط گوشت بسیار مناسب برای مسلمانان است که عاشق آشپزی تور. آشپزی در طول مسیر ساحل پاتایا است بسیاری از مردم فروش تنقلات برای دوست آرامش در ساحل. هنگامی که ما وجود داشت خیابان مردم فروش تنقلات مانند martabak اما موز و تخم مرغ است. ما سعی می کنیم خرید کنجکاوی بالا به دلیل صف فروش.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://newhotelus.com/culinary-tours-in-pattaya-1700.html

Underwater.orld.attaya می گوید جدیدترین جاذبه های توریستی پاتایا است بزرگترین و مدرن ترین آکواریوم اقیانوس در آسیا مباهات 100 متر طول، 6.4 سانتی متر ضخامت اکریلیک پیاده تونل از طریق محیط زیر آب با ده ها تن از گونه های دریایی واقع فقط 200 متر جنوب Tesco لوتوس در جنوب پاتایا پارک جدید پر وسعت کل 12 رای و در ساختار شبیه به چادر سیرک بزرگ قرار دارد. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. "سه تن از آنها در آکواریوم است که ما را از ماهیگیران محلی است که به طور معمول به کشتن آنها برای مصرف شروع نمایشگاه دنیای زیر آب در منطقه کم عمق"لمس استخر"است که اجازه می دهد تا بازدید کننده و تعامل با زیر آب زندگی مانند کوسه stingrays لاک پشت های starfishes اسب دریایی بسیاری از گونه های ماهی، جلبک دریایی، مرجان رنگی موجودات کوچک خریداری شده وجود دارد و غیره. بسیاری از عقرب در بدن خانمها را مشاهده کنید. پاتایا ممکن است idyllic اما قطعا آن را با طیف گسترده ای از فعالیت های مسکن و سالن های شب زندگی باعث می شود. فرهنگی extravaganzas و بانوی دهد پسر، جزیره سفر و مسافرت که رتبهٔ ماجراجو شما ببر باغ وحش و باغ گرمسیری – آن همه وجود دارد، و سپس برخی از! همه قطعات درخشان در آن اتاق 10 طبقه بندی شده نمایش داده شده: سراب، ورزشهای آبی، باغ وحش، هنر کلاسیک, AYUTTHAYA، مصر، تایلندی، سوررآلیسم، دایناسور و نمایشگاه اتاق. هنر در بهشت است منحصر به فرد ترفند موزه هنر که همه از ویژگی های مشترک از موزه هنر عادی به چالش می طلبد.