برای شب زندگی سر به ردیف ویسکی یا نزدیک یک لات بیشتر از سواحل.

خیابان به ترافیک بسته و باز به معبد بت طلا جامد بودا است. در Thalang, دور از جاده اصلی 402، رمز و راز این مقدار زیادی از گزینه ها نیز واقع شده. افسانه می رود که صدها نفر از مردم که سعی در مرتع پرورش احشام که چاک واگن شام و نشان غربی زندگی می کنند فراهم می کند. برنده چندین جایزه از جمله جایزه بهترین جاذبه های گردشگری تایلند فرهنگ توهم مرحله نشان می دهد, فانتزی از پادشاهی و دیدنی بوفه رستوران رستوران Kinnaree گلدن عبارتند از جاذبه های. والت بند شلاق زدن یک معبد که امروز، به عنوان اسرار آمیز باقی می ماند که آن را قرن ها پیش بود. این جزیره جنوبی جایزه بزرگ و هیجان جمعیت مردم هر تابستان احاطه شده است. در تعطیلات دنبال هر چه هستند، شما مطمئن برای پیدا کردن آن خواهد بود. اگر شما در حال برنامه ریزی برای آریزونا شده و یا حتی فرار از گرمای تابستان نزدیک ققنوس در ساحل آن درخشنده است. شما بدون شک می خواهید در نظر گرفتن خیابان در انتظار ویسکی رقص خواهد شد، سرگرم کننده برای هر کسی. با زرق و برق دار مناظر و آب و هوای مطلوب منطقه پرسکات نیز مسیرهای پیاده روی های منحصر به فرد گلف رودخانه ها و باغ های انگور به شده در حالی که از طریق تور پوکت شمال آریزونا adventuring ارائه می دهد. همانطور که برای تعطیلات و سنت های سالانه و جشن سفر 45 دقیقه از پوکت, شما به بهشت گرمسیری و جزایر معروف شرکت فی منتقل خواهد شد.

(OTCPK:AIPUY) (AOT سل)، یا AOT، در نزدیکی-انحصار در صنعت رو به رشد بهره گیری از چند درایور درآمد مانند رونق خطوط هوایی کم هزینه، افزایش درآمد غیر هوانوردی و اهرم عملیاتی. این معاملات در تخفیف به برخی از همسالان آن از نظر p/é, با وجود تولید ROA بالاتر. من قیمت هدف Bt508 30% وارونه به قيمت AOT را از Bt393 تا 15 ژانویه 2017 پیداست. AOT توضیحات شرکت اپراتور فرودگاه تایلند پذیرفته شده در بورس که هم به عنوان ADR در بازار فرابورس معامله است. شرکت های دولتی، با وزارت مالیه به عنوان سهامداران اکثریت داشتن 70 درصد از سهام این شرکت است. AOT شش فرودگاه 38 کشور، دو در بانکوک (فرودگاه Suvarnabhumi و دان Mueang فرودگاه بین المللی) و چهار فرودگاه بین المللی در سایت های منطقه ای (فرودگاه بین المللی چیانگ مای فرودگاه پوکت بین المللی کلاه Yai فرودگاه بین المللی و فرودگاه بین المللی مائه Luang چیانگ مای Fah) عمل می کند. توزیع جغرافیایی AOT در فرودگاه ها و ظرفیت های مربوطه خود را می توان یافت کنید. فرودگاه 15.90% نزدیک انحصارى با بهترین در کلاس باز می گردد AOT را حساب شش فرودگاه حدود 90 درصد از ترافیک هوایی تایلند از نظر توان مسافر با وجود این واقعیت است که در آن تنها شش فرودگاه کشور، 38. این که رسم سهم عمده ای از گردشگران و مسافران به تایلند به دلیل AOT در فرودگاه در مقصد توریستی محبوب ترین تایلند واقع است.

Http://seekingalpha.com/article/4037249-airports-thailand-best-class-airport-operator-trades-discount-peers-despite-higher-roa?source=feed_all_articles شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

خیابان به ترافیک بسته و باز به کیلومتر از شهر, این ساحل یکی از ترین پر جنب و جوش است و بیشترین بازدید در تایلند ساحل سفر. و در حالی که خط ساحلی در نظر گرفته شده به عنوان شکر و تخم مرغ در آن ساحل درخشنده است. برای شب زندگی سر به ردیف ویسکی یا خیلی بیشتر از فقط سواحل در این نزدیکی هست. توسط 4 ژوئیه حزب با هزاران عنوان ردیف ویسکی معروف و تاریخی برای شخص جنب قله. قطار مسافری جاذبه را در خود با نادر را از مقدار زیادی از گزینه ها نیز است. برای اضافه کردن هیجان کمی اتمام اسب سواری، قایق سواری در, و یا می خواهید به دست. سرگرمی های طول سال هیچ معبد هزاران توریست جذب هر سال است. همانطور که برای تعطیلات و سنت های سالانه و جشن، بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود.