مسافران می توانند پرواز رفت و برگشت از سان فرانسیسکو به مکزیکو سیتی برای $460، یا $536 از نیویورک.

منطقه که در آن دیدار با تایلند و لائوس و برمه مرزهای طولانی مربوط به فرهنگ های رنگارنگ و تجارت تریاک بوده است. پیاده روی شنا کاوش غارها و خواب به صداهای عجیب و غریب پرندگان و حیوانات. ساحل شرقی زیبا شمالی کاوش شمالی تایلند سواحل تایلند ممکن است - اکتبر تایلند را از سطح زمین در این تعجب three-wheeler. سعی کنید برای فوق العاده تازه-تسکین دهنده عطش، شیر نارگیل مستقیما از پوسته میوه می لرزد و آب میوه تازه از بازار و رستوران ها - که بسیاری از تمام میوه های گرمسیری تایلند به طور گسترده ای در دسترس هستند. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. به کسی که وجود دارد صحبت شده است به کسی که وجود برنامه ریزی سفر خود را سفارشی ساخته شده توسط یکی از متخصصان تایلند ما تماس در سفر خود را به طور کامل به برنامه ها، منافع و بودجه متناسب با 1-855-838-2115 آغاز شده است سخن گفت. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک. رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. سفر به بازار شب افشاگری واقعی است.

اما آخرین لحظه سفر همیشه skyrockets بلیط هواپیما ارزان و مقرون به صرفه هتل بصورت سریع در طول تعطیلات نمی باشد. برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین مکان برای صرف سال نو، به GOBankingRates.com نگاه به داغترین، مقرون به صرفه ترین مقصد 2016. از بودجه دوستانه پروازهای بین المللی به ارزان بسته های سال نو, نگاهی به بهترین مقصد برای سفر آخرین لحظه است. 1. مکزیکو سیتی بزرگ بودجه کوچک در مکزیک زندگی می کنند. دلار معادل 20 پزو است. مسافران پرواز رفت و برگشت از سان فرانسیسکو به مکزیکو سیتی 460 $ یا $536 از شهر نیویورک یافت شود. اگر نا امیدی در جنوب کالیفرنیا، شما از تیجوانا با استفاده از پل عابر پیاده که مسافران در سن دیگو به عليرضا تیجوانا در رودریگز فرودگاه بین المللی پرواز می کنند. از آنجا، شما می توانید پرواز برای حدود 120 دلار هر راه.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. این پایتخت شمالی با تجارب سرشار است. سنت های خانوادگی عمیقا در کشور احترام و Thais میل طبیعی با کودکان است. بیشتر مردم تایلند بودایی هستند و محافظه کار زندگی راه زندگی. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. این نیز ایده خوبی است برای بررسی با مقامات آداب و رسوم محلی خود را برای اطمینان از اینکه شما قادر به برخی موارد را به کشور خود است. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود را صرف.