علاوه بر این، کودکان دریافت خواهید کرد با تعریف غذا نیز.

آن به شما می دهد چشم انداز کاملا جدید از دبی. 10. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. 5. شیخ Sneed آل مکتوم خانه: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. لوآو یارو بهشت تجربه در حال حاضر، من می گویند که نه تنها آن است بهترین لوآو در اوآهو است، اما یکی از بهترین من است با حضور در هر نقطه در هاوایی آن به ویژه تحت تاثیر قرار من است که آنها قادر به انجام چه اوآهو لوآو به انجام دهید، که شده است شکست خورده اند میزبانی جمعیت عظیمی از صدها نفر از مردم و انجام می دهد در راه که به شما احساس نمی که تو گاو تنها در وسط دام بزرگ درایو. به کتاب به هتل-قیمت و راحت می تواند برای هتل Citymax انتخاب کردن. موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3.

فکر کنم کامل دو صخره عظیم وصل با طناب پل غار جنگل با رودخانه ها و آبشارها، نشان می دهد که با اسلاید چلپ چلوپ tastic خنک کننده استخر با inflatables و دسترسی مستقیم به کشش ساحل شنی. واحدهای خانواده روشن رنگ اتاق با تخت تختخواب سفری و بسته لوازم بهداشتی کودک و دوستانه باشد. 2. تعطیلات جنس پاتایا تازه و بد بو تعطیلات جنس پاتایا بزرگ اتاق و سوئیت همه امکانات مهمان نیاز به آرامش و احساس در خانه و منظره اقیانوس نمایش می دهد. علاوه بر خود بازی احمقانه در استخر بچه ها و یا در باشگاه کودکان و نوجوانان رایگان، kiddos ga ga داشتن فرصت چرت زدن در دهان نهنگ در اقیانوس مشاهده خانواده سوئیت، که همراه با اتصال اتاق پدر و مادر و کودک خواهد شد بیش از! 'ماندن نوجوانان و آن خوردن رایگان برنامه' بچه های زیر 12 سال سود می برد. نه تنها کودکان اقامت ویژه اشتراک گذاری اتاق همان به عنوان پدر و مادر خود لذت ببرید. علاوه بر این، کودکان با تعریف غذا نیز دریافت خواهید کرد. 3. Mercure پاتایا اقیانوس رفت و آمد مکرر تازه باز در نوامبر سال 2014، Mercure پاتایا اقیانوس Resortis واقع در مکان نخست شمال پاتایا ارائه دسترسی مستقیم به ساحل فقط 500 متر در دور. محل اقامت و صبحانه رایگان برای کودکان 2 زیر 16 سال (به اشتراک گذاری اتاق پدر و مادر و استفاده از ملافه های موجود) اما قرعه کشی واقعی برای کودکان و نوجوانان به آن امکانات پارک آبی باشگاه کودکان و نوجوانان و سنگنوردی مینی کردم! 4. هارد راک هتل پاتایا که آن را ارائه می دهد طیف وسیعی از امکانات با پرنیان راک اند رول امضا franchises پاتایا هتل هارد راک کامل است اگر شما از ترکیبی از بچه های جوان با نوجوانان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.cheekiemonkie.net/2015/10/Pattaya-activities-resorts-for-kids.html

با کمی تحقیق شما حق نزدیکی همه این جاذبه های اقامت می تواند. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. 5. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3 لوآو یارو بهشت-تلاش برای حفظ فرهنگ و شیوه زندگی است که به هاوایی منحصر به فرد، جزیره است. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. موزه دبی: دبی قدیمی ترین ساختمان اعتقاد بر این است. دریا بال دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان عرب آل Burk Burk دبی، دبی کریک و بیشتر.