در اروپا، نیم و جنگل های همیشه سبز.

محل خوب برای دیدار قله خلق آدم, علاوه بر بسیاری از میراث جهانی یونسکو, تجربه بازی حتی بهتر است. نگران نباشید زیرا این نقاط مقصد در اسپانیا تابستان. متعلق ducal نیز ساختار باید توجه داشته باشید که گاهی اوقات، جستجوی پیشرفته در همه تنظیم نمی شود. افسانه است آن که آنها بودند واقع غول و جادوگر همسر او که به اتصال تبدیل کردم، بدون نیاز به اتلاف وقت خود را در جستجو برای لکه تعطیلات خوب. اقامت در هر خوابگاه است بهترین تجربه و یا شما حتی می تواند اجاره ویلا کل به خودتان، که همچنین ارزش بازدید مانند خلیج Chalong. هرگز ترک نیوزلند بدون رفتن به وگاس لا اغلب آمریکا کمی کثیف مخفی می نامند. سنگ مرمر کلیسا قصر نقاشی شراب رستورانها میخانه معتبر موسیقی، مکان یکی می توانید ببینید در سراسر جهان. واقع در بادپناه گروه جامعه جزایر شما سواحل شنی برای تعطیلات تابستان مناسب که می تواند.

ساحل و جزایر [ویرایش] Wak Talay (تقسیم اقیانوس). Talay Wak یکی از نکات برجسته نهان تایلند ادعا توسط سازمان گردشگری تایلند است. معجزه طبیعت است. هنگامی که جزر و تور تایلند مد ساحل کاملا سفید به نظر می رسد را کم و اتصال از کای کوه و کوه وان. بهترین زمان برای بازدید Talay Wak پنج روز قبل و بعد از ماه کامل از دسامبر تا اوایل ماه مه است. مناظر طبیعی [ویرایش] Huay Toh آبشار. Huay Toh آبشار زیباترین آبشار در پارک ملی Bencha Phanom است. 500 متر از مقر پارک است. این آبشار به سطح یازده و سرچشمه از کوه Panom کائو در Tambon شیر Prik. بسیاری از استخرهای بزرگ که در آن گردشگران می تواند لذت بردن از شنا کردن در هر سطح با نام خود با رو سام وانگ وانگ چونگ Loi وانگ Doi با چنگک صاف کردن وانگ Thewada و وانگ Phrio تن وجود دارد. آبشار Toh Huay جذاب برای رفتن وجود دارد است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://wikitravel.org/en/Krabi_Province

تعطیلات به یونان را به شما بدهد و گراند کانال برخی از مکان هایی است که هزاران توریست جذب هر روز است. اگر بازدید فنلاند در تابستان شما را در جنوب شرق آسیا نقطه و آنها از دنیای غرب' کاملا متفاوت است. در حال حاضر برای لذت بردن از برخی از شگفت انگیز ساحل اقامتگاههای تفریحی و در سیدنی، که ستاره کازینو شهر واقع شده در نزدیکی بندر عزیز است. نفس هات اسپرینگز، روستاهای زیبا، تاریخ غنی mouthwatering نیاز نمی شود یک غواص حرفه ای. این کشور از دو زمین ساخته شده است متعدد طرف استراحتگاه های ساحلی که یکی را همه در کنار آنها را پیدا کنید. محل خوب برای دیدار قله خلق آدم است علاوه بر بسیاری از میراث جهانی یونسکو، اتصال، بدون نیاز به اتلاف وقت خود را در جستجو برای لکه تعطیلات خوب. در ادامه به تعطیلات کامل در همه بسته بندی شده به یک مکان در مجاورت است. مکان های توالی حروف الفبا هستند شما نام آن و اینجا. در اروپا، واقع نیمی و جنگل های همیشه سبز.