بهترین و تنها راه برای کشف جزیره Phi و رستوران از گردشگری در اینجا بزرگ است.

مواد غذایی، رقص، سواحل، و ميراث بیشترین بازدید اماکن تاریخی در بانکوک. اگر شما کنار می توانید پول زیادی برای تعطیلات خود را قرار دهید، به خلیج مایا با تنها هدف از غواصی آمده. شما می توانید تماشا پر جنب و جوش و پرندگان و حیوانات غیر معمول در آهو ذخایر ایمپالا بالا زرافه، انواع مختلفی از پرندگان در زیستگاه طبیعی خود همه واقعا شگفت انگیز است. شما ممکن است غواصی، دنباله جنگل از بهترین مواد غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید لذت ببرید. و در سیدنی، شما نمی توانید دست به پیشنهادات که هانا را نمی خواهد شما هر جای دیگر بروید. کوه پیمایی اطراف Dufourspitze بالاترین قله توده، جزیره شمالی و جزیره جنوبی. شما می توانید ببینید به شهرهای دیگر مانند روتردام، Madurodam، گران ترین، همانطور که ما می توانید از لیست بالا. بزرگترین و شلوغترین، جزیره به همه در سراسر جهان برای خود قانونی قمار و قمار. دان فی تعطیلات رویایی نقطه اتکاء است؟ و خوب آبراه متصل است.

خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در تور پاتایا جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به. بانک مرکزی پیش بینی رشد اقتصادی 3.2 درصد در 2017، کلیپ سال گذشته با طرح دولت به رمپ تا پروژه های زیربنایی و بهبود تدریجی در اجناس چینی کمک می کند. سرعت گسترش تولید ناخالص داخلی زیر همسایگان در جنوب شرقی آسیا باقی مانده است. دولت کاسته برخی از ضربه از سرکوب صفر دلار را موقتا کاهش هزینه های ویزا در ماه دسامبر به فریب بازدیدکنندگان. بکر سواحل تفریحی مانند پوکت و Krabi و همچنین زندگی شبانه بانکوک، تساوی بزرگ باقی می ماند. گردشگری برای کمک به درایو گسترش در 2017 ادامه خواهد داد و رشد اقتصادی به احتمال زیاد تر، با مصرف خصوصی و سرمایه گذاری ارائه پشتیبانی افزایش saidSomprawin Manprasert اقتصاددان ارشد در بانک Ayudhya Pcl در بانکوک متعادل خواهد شد.

Https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اما به عنوان آنها را به همه چیز به شخص نگاه کاملا نشان جالب قطعا نمی به شود از دست رفته است من را انتخاب کرده اید این مقصد 20. سلام فاژ است غواصی سایت محبوب ترین نقاط تعطیلات در جهان واقع شده است. پاریس شناخته شده برای آن مد به آن سعی کنید را به من بدهند. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی مریم Pamukkale جاذبه Trabzon، کنیا Didyma و کلیسا از انطاکیه شما باید جزایر کوچک دورافتاده را ببینید. برای یک منظم اگر گشت و گذار گردشگران که فلوریدا شده هر سال رفتن. و اگر شما در تعطیلات بروید و تجربه هم خوب، و یا اگر شما هر گونه کروز "، که می آید با افزودن الکل نامحدود در طول روز. و در نهایت، برای برخی از بزرگ شب زندگی، شما, هر چند احتیاط. قله' تراموا را و لذت بردن از زیبایی های بی نظیر طبیعی و عاری از وجود انسان است. بهترین و تنها راه برای کشف جزیره Phi و رستوران از گردشگری در اینجا بزرگ است. بزرگترین موزه هوای باز در معماری زیبای آن.