ما یکی از سفرهای روز محبوب ترین Trangs، غار Morakot است در میان (یا غار زمرد) در کوه Mook برسد که در آن دیواره صخره شیب دار اطراف تالاب کوچک.

ترکیه در جغرافیای متنوع بدان معنی است که شما می توانید انتظار تجربه چهار مختلف آب و هوای در یک روز. هنگ کنگ محبوب شناخته شده به عنوان محل که در آن شرق با غرب. چشم انداز، البته با شکوه است. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است. پیاده روی بسیار مورد استفاده در تابستان است. نفس هات اسپرینگز، روستاهای زیبا، تاریخ غنی، mouthwatering غذاهای دریایی، و برخی از بهترین سواحل در جهان، همه هستند اینجا. دان فی تكیه این جزیره است. چیزهای دیگر به نگاه کردن برای اینجا راکفلر موزه متروپولیتن نیویورک, پارک مرکزی نیویورک را وارد باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی. آرام و آرام و پوشیده از برف آلپ سوئیس یک قسمت را گرم برای گردشگران را. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است.

مردم می آیند و به صفحه است که به دنبال مکان آرام کسانی پوکت و مکان های شلوغ را دوست ندارم. کاشفان آنها. اینجا بیشتر پرماجرا. کسب دانش: اپراتور تور Ekkachai Binwaha میدهد Trang جزایر آسان آن را برای دیدن جذابیت این منطقه جنوب قایقرانی در سراسر دریای آندامان نورد longtail قایق های ماهیگیری و سنگ آهک karsts jutting از آب عبور. ما به یکی از Trangs محبوب ترین روز سفر، morakot است در میان غار (یا غار زمرد) در Mook کوه که در آن دیواره صخره شیب دار اطراف تالاب کوچک. اینجا مردم محلی اول برای لانه پرندگان که فروخته شده و مورد استفاده برای سوپ، Ekkachai به اطلاع من آمده است. آنها بسیار با ارزش. غار پنهان است که قبلاً نيز توسط دزدان دریایی برای ذخیره کردن گنج خود استفاده می شد، او ادعا می کند. ما در متوقف کردن برای غواصی کردن Kradan کوه ساحل زیبا ترین در Trang جزایر با توجه به Ekkachai موتور کوچک قایق. به نظر می رسد که اگر زندگی می کنند تا که ادعا و آب بالا است مرجانی با ماهی زرد و آبی و نقره ای روشن مشغول. هنگامی که قایق من ساحل در کوه چینگ های شب و سر day-trippers به سرزمین اصلی قطره، جزایر واقعا شروع به کار سحر و جادو خود را.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://sea-globe.com/trang-islands/

همچنین این جزیره شکل دمبل معمولی به وضوح قابل مشاهده از اینجا است. این ساختار است که باید مراجعه کنید و ترکیب دوست داشتنی ایرانی و اسلامی و هندی در معماری است. تا آن زمان, آن پوکت است که ساخته می شود میان همه جزایر تایلند خمیدگی. به غیر از مقصد تعطیلات ذکر شده در بالا، وجود چند لکه تعطیلات داغ دیگر سراسر جهان. و اگر شما در تعطیلات بروید و تجربه هم خوب یا اگر شما هر گونه پیشنهادات دیگر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در اینجا در بخش نظرات شما میتوانید. دریاهای گرم مالدیو بزرگ محل باشد توسط و لذت بردن از دید بسیاری از ماهی در آب با توجه به این واقعیت است که آب که اجازه می دهد تا فاصله دید بسیار محسوس است. کروز به شما طول می کشد تا اطراف خوشه جزایر, ارائه نمایش های با شکوه مانند یک تصویر زیر. به علاوه، روز سفر کشتی روزانه از Krabi و پوکت است که شما اینجا می توانید ترک وجود دارد. یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند.