در شب، بودایی انجام Candlelit،کروبی Wian تیان با قدم زدن در اطراف کلیسای اصلی همراه با حمل شمع سه بخور دادن میله و گل لوتوس.

Land.rossings، از سوی دیگر یک فرآیند بسیار سر راست است و اگر مقامات مرز به سادگی تصمیم به حمایت بوروکراسی اثبات سفر انتخاب، به طور کلی مورد نیاز گذرنامه هندوستان دارندگان دوباره حذر... یا هر کسی، نیست. هوش مصنوعی یک تماس دو شبیه, اما کمی گران تر از بسته های اینترنت آن را به عنوان بزرگترین شبکه در تایلند است. این مقاله شامل جمله بندی است که موضوع به شیوه ذهنی بدون ترویج اطلاعات واقعی. زبان سانسکریت را کسانی که حضور در مدارس مذهبی بودایی آموخت و بسیاری از روحانیون نیز به عنوان دیگر بودایی خیلی مراعات فرمان تابعی از زبان سانسکریت داشته باشد. بدون شک چانگ شرکت قابل توجه ترین دسته است و قله شیب دار و جنگل های سرسبز و فضای آرام آن مشهور است. هر فنجان چای، آنها می دانند که چگونه آن را در تایلند. ترین بسته های نامحدود استفاده عادلانه از سیاست، که در آن شما دریافت GB X سرعت سریعترین سپس آهسته پس از آن استفاده کنید. معمولا در دسترس از طریق آیکون "تی" در نوار وظیفه قابل مشاهده است به بازگشت را تغییر دهید، استفاده از گزینه "متن خدمات و ورودی زبان" منو دسترسی سریع - به سادگی آن را تبدیل به "EN". بازارهای شبانه در امتداد جاده های اصلی و بانکوک Mahboonkrong بازار مگابایت, نزدیکی توقف قطار آسمان سیام خصوص خوب هستند. این اجازه می دهد تا فیل اهلی به مالکیت خصوصی درمان می شود.

و با تمام پیشرفت های جدید هیجان انگیز در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، ما برنامه مورد علاقه رفتن به فراتر از قابلیت های صرف و اگر شما قادر به پیش بینی نیازهای منحصر به فرد خود و قبل از ما حتی به درخواست غذا به آنها خواهد شد، به besties companionstravel واقعی را گسترش یابد. استفاده از فن آوری پیام هوشمند و فوری است که به تنظیمات ما به هر سوال را حل کند و آرزو در قالب طبیعت دوم تبدیل خواهد شد ««زمان واقعی، بدون در نظر گرفتن که در آن ما را به ماندن را انتخاب کنید,. کمک های بدون درز در نوک انگشتان شما. 2. رسیدن به کسب و کار رونق 'bleisure' هست و واقعا در حال انجام است و 2017 شکوفایی بیشتر نه تنها در خطوط blurring بین اوقات فراغت و کسب و کار سفر اما ارزش ما به محل کار سفر فرصت های ضمیمه مراجعه کنید. 40% * از مسافران جهانی است که برای کسب و کار سفر امسال، 46% * فکر آنها سفر خواهد شد حتی بیشتر برای کسب و کار در 2017. بیش از سوئیت های کسب و کار و ارائه پاورپوینت، 49% * از مسافران کسب و کار در حال حاضر گسترش سفر کسب و کار خود را برای بیشتر لذت بردن از مقصد، در حالی که سه چهارم (75% *) قصد انجام این کار یکسان و یا بیشتر در سال آینده. دیگر زمان از دست رفته و یا ناراحتی حرفه ای دیده می شود, سفر کسب و کار به طور فزاینده ای به عنوان فرصتی برای گسترش افق، الهام بخش و پیشرفت در حرفه مینماید. طوری که 30% * از مسافران را حتی قبول کار پایین تر به پرداخت اگر آنها می تواند سفر بیشتر برای کار بوده!

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

سلام هون تایلند قدیمی ترین ساحل رفت و آمد مکرر، توسط پادشاه هفتم کولی در دهه 1920 کشف به عنوان گریز ایده آل از بانکوک است. قهوه กาแฟ kaafae نیز به طور گسترده ای در دسترس است و معمولا با بسیاری از شکر و شیر تغلیظ شده داده می شود. ارتش دولت منتخب دموکراتیک دو بار از سال 2000 سرنگون شده است و در حال حاضر اجرا می شود تایلند. جلسه به نیازهای اخیر متوسط گلف بازان 400000 خارجی به تایلند در سال آینده، گلف در تایلند به صنعت بزرگ محلی با دوره های جدید دائما churned بودن تبدیل شده است. یک طیف مشترک خانم khrok ขนมครก به نام ارزش ذکر ویژه است: اینها کمی لنز به شکل آرد ماکارونی از برنج و شیر نارگیل تازه پخته شده و توسط فروشندگان خیابان همه جا در طول ساعات صبح اما پس از که احتمالا آن کمی دشوار است برای پیدا کردن شما ممکن است در خدمت. Phrao کا کای กะเพราไก่، به معنای واقعی کلمه "ریحان مرغ" ساده اما به شدت معطر هم بزنید سرخ ساخته شده از برگ مقدس ریحان تند، chillies و مرغ است. کاهش غذا و نوشیدنی به ویژه ارائه می دهد. ساختمان های دولتی و همچنین ساختمان های تجاری با چراغ تزئین شده است. در شب، بودایی candlelit،کروبی Wian تیان با راه رفتن اطراف کلیسای اصلی همراه با حمل شمع سه بخور دادن میله و گل لوتوس را انجام دهد. چانگ سدیم خلیج گرانش هجوم سنگ آهک سازند معمولا با تورهای قایق دیده می شود، اما اگر شما به دریا قایقرانی، شما می توانید به مناطق توریستی توده های ناشناخته.