در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در سال 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و لائوس ادعا کرد.

حال Once.ou رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. راه رفتن در خیابان در جستجوی سرنخ به آن گذشته امپریالیستی و استخدام دوچرخه سوار از طریق روستا کاوش در این منطقه خرابه. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و ادعا لائوس. این صفحه خوشمزه از رشته فرنگی برنج هم آراسته با بادام زمینی پر از عطر و طعم است و می تواند در خدمت با میگوی تازه مرغ توفو یا سبزیجات. مردم محلی بازديد به خفاش ها با ارائه شده برای بودا و مواد غذایی برای راهبان را. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک.

"CAAT که آیا برنامه های توانبخشی مالی امکان پذیر است در نظر بگیرند. با این حال، تعلیق خدمات را در نخست وزیر Prayut چان-o-چا را تصمیم بستگی"گفت: آقاي چولا. با این حال، او گفت: آژانس هنوز به سفارش سه خطوط هوایی برای جلوگیری از فروش بلیط به عنوان مشکلات مالی خود را تنها در برخی از مسیرهای مانند چین باعث شد است، او گفت. به گفته مدیر کل فرودگاه Suvarnabhumi Sirote Duangratana، تعداد گردشگران چینی وارد تایلند در هر روز از طریق فرودگاه به 4,000 از 13,000 در اوت کاهش یافته است. در ماه سپتامبر، مقامات یورش استئوآرتریت انجام میگیرد، شرکت حمل و نقل و ضبط آن اتوبوس تور 2,150 موتر بات 4.7 میلیارد دلار از حساب های بانکی خود و افراد وابسته به آن است. شرکت است که ارائه دهنده اصلی اتوبوس برای گردشگران چینی بود، غیرقانونی انجام کسب و کار ارتباط با صفر دلار تور کلاهبرداری متهم است. مدیران شرکت اتهام را رد کرده اند. تور آژانس های ناپاک، گفت: حدود 70 درصد از گروه های گردشگری از چین لغو سفر خود را پس از حادثه گریه می کرده. ورزش و وزیر گردشگری Kobkarn Wattanavrangkul گفت: او یک جلسه از اپراتورهای کسب و کار چینی تور جاری مربوط به بحث در مورد مشکلات خود و سیاست دولت در سرکوب صفر دلار تور تماس بگیرید. خانم Kobkarn با اعتماد به نفس تعداد گردشگران چینی امسال 9.2 میلیون نسبت به 7.9 میلیون سال گذشته برسد به باقی مانده است.

Http://www.aviationpros.com/news/12281121/three-thai-airlines-face-caat-clampdown شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اعتقادات بی باک که یکی از بهترین راه برای تجربه یک کشور است با خوردن! Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان Soc پارک ملی. شهرها، مدرن و باستانی، که در آن شما می توانید تور بازارهای خیابانی پر از لذت آشپزی نیز دارد. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است. ظرف شناخته اما دلیل خوب. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک.