ستون فقرات R&d ما متشکل از مهندسین بیش از 55 در سه بخش زیر با تمرکز بر مواد مرکب, برنامه های سیستم و طراحی محصول.

موی تای تایلندی اردوگاه های کار در سراسر کشور با 1,762 اردوگاه های ارائه شده. تاریخ تایلندی زبان انگلیسی است که اغلب به عنوان باشید کوتاه برای "عصر بودایی" نوشته شده است. Makha Bucha มาฆบูชา - در ماه کامل در چهارم ماه قمری، که معمولا می افتد در فوریه یا مارس و بزرگداشت خاطره جمع خودجوش 1,250 مردم قبل از بودا که منجر به هماهنگی و روشنگری های بعدی خود می افتد. برخی از اما نه همه پاسگاه موتور سیکلت از طریق اجازه می دهد. خرید ویژه خوب هستند لباس هر دو ارزان محل، تولید streetwear و ابریشم تایلندی فانتزی و انواع صنایع دستی. پیروز قیمت بالاتر در مقصد توریستی بسته بزرگ 60 بات/ساعت معمولی است، 120 بات/ساعت غیر معمول است. دم Singha پایین تر قیمت برند لئو به رقابت موثرتری با چانگ بسیار محبوب در میان مردم محلی و شرح و Archa ارزانترین راه اندازی شد، اما طعم خوب، آن را نه در میله اغلب فروخته شده, اما در تقریبا هر بودن 7-11 در میان محبوب ترین در دسترس است. بسیاری از مردم محلی و همچنین خارجی ها جذب. محدوده تایلندی جشنواره های ملی از تایلند سال نو Songkran به لوی Krathong.

"20 سال شرکت ما یک معامله بزرگ به صنعت سرمایه گذاری کرده است. ستون فقرات R&D ما متشکل از مهندسین بیش از 55 در سه بخش زیر با تمرکز بر مواد مرکب، برنامه های سیستم و طراحی محصول. این قدرت های اصلی ما است. مفتخر است اعلام کند که ما یک مرکز R&D توسط یدلایمخیرات 2017 تبدیل شدن به من،"می گوید: Sohret Pakis، مدیر بازاریابی & ارتباطات. "ما پیشگام شده اند در انتقال رزین های ریخته گری (RTM) waterslide ساخت و امروز ما تنها تولید کننده ارائه خط کامل آن را به عنوان RTM هستند." یکی دیگر از نوآوری است که معرفی Polin Waterparks توسعه فناوری جلوه نور طبیعی RTM، پس از اثرات ویژه الگوی RTM شفاف و لبخندتان الگو بود. "ما به طور مستمر در فن آوری های جدید و پیشرفت در طول سال سرمایه گذاری،" Pakis را توضیح می دهد. «و سال گذشته ما را معرفی ما سری هنری پس از اتمام.» پس از اتمام جدید تکرار ظاهر گرافیتی چوب و metallics میان طرح های دیگر. "این ضد ویروس waterslides واقعی آثار هنری با طرح های داخلی و خارجی - به طور کامل به تولید اسلاید جاسازی شده تبدیل می شود. این نوآوری به کمک شرکای waterpark با گفتن داستان و زیربدنه بسیار مهم است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13828829.htm

Higher.p در کوه ها درجه حرارت ممکن است مشروط به نزدیک به انجماد در شب. همچنین برخی از خدمات CDMA در بانکوک و برخی از شهرهای دیگر است که اجازه می دهد تا گران رومینگ برای مشتریان برخی از شبکه های CDMA آمریکای شمالی است. مردان تایلندی به طور کلی پوشیدن knickers و Thais بسیاری مشاهده یک مرد بالغ به پوشیدن شلوار کوتاه به عنوان نسبتا مضحک. شلوارک در درجه اول توسط کارگران و دانش آموزان استفاده می شود. به عنوان یک مهمان خارجی شما هنوز در انتظار بدانید که چگونه به نمد و نه به عمل زمانی که نمد را به; در حالی که شما بعید است به علت جرم اگر شما انجام دهید، شما را هم ممکن است کمی عجیب و غریب نگاه. اعتبار اولیه می تواند توسط اضافی است 90 روز پس از آن سه بار، اما فقط برای حداکثر مدت یک سال تمدید شود. دومی با مراجعه به جیغ سی Satchanalai و Kamphaeng که همه میراث جهانی یونسکو هستند در ترکیب می تواند. مسافران برو اینجا سواحل لذت ببرید و برای شرکت در انواع فعالیت های تفریحی آب، مانند غواصی غواصی و قایقرانی. آنها ممکن است حاضر به بازگشت به خانه را تا زمانی که می بینید تمام مغازه ها. فرودگاه Suvarnabhumi ورود طبقه، تلفن داخلی: 662134 0040 باز 24 ساعت ورود طبقه تلفن بین المللی: 662134 0041 باز 24 ساعت برای همه دارای حاشیه توری به دفاتر محلی خود را ویرایش صفحه وب این پادشاهی اولین تایلندی identifiably در Sukhothai در 1238 رسیدن به اوج خود تحت پادشاه Ramkhamhaeng در قرن چهاردهم قبل از سقوط تحت کنترل پادشاهی Ayutthaya تاسیس شد ، که حکومت بسیاری از تایلند امروز و از امروز در لائوس و کامبوج نیز هست، در نهایت نیز جذب پادشاهی شمال هانا. به ویژه اتوبوس "VIP" غیر دولتی که اغلب تبدیل به ماشین با اجسام حجم تنگ - مراقب باشید و شما تنها این پس از پیش پرداخت پیدا کردن.