10.

با وجود این، تایلند اقتصاد همچنان به رشد با توجه به صنعت گردشگری قوی خود. شهرها، مدرن و باستانی، که در آن شما می توانید تور بازارهای خیابانی پر از لذت آشپزی نیز دارد. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و ادعا لائوس. این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. جنگل های ضخیم و بزنند و آبشارها و کوه ها را به زمین بازی وحشی. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود.

کمبریج سواحل توچال & اسپا ارائه می دهد اتاق برای 240 دلار یا بیشتر، در حالی که سوت هامپتون فیرمونت اتاق نزدیک به 180 $ است. وجود دارد, بازدید کنندگان و مردم محلی پیاز در میدان پادشاهان رها و در موسیقی، غذا اصطبل و رفتار از فروشندگان دیگر است. 9. آستین، آستین تگزاس شروع هتل در 80 دلار در هر شب و رفت و برگشت پرواز از دنور شروع در $212. پیدا کردن بسته های سال نو از جمله سرگرمی غذا، نوشیدنی و هتل اتاق برای 279 $ برای دو و یا دریافت بلیط به یکی از بسیاری از احزاب عمومی. نئون طلا رقص حزب شروع بلیط 50 $ و هزینه های Speakeasys باش سال نو افسانه ای 49 دلار برای پذیرش عمومی. 10-اورلاندو، فلوریدا اورلاندو جای ارزان و برای جشن به جشن سال نو است. هتل مسافرخانه روز دوست و در حالی که پرواز از نیویورک حدود 220 $ سفر Travelodge است که تنها بیش از 60 دلار در شب، هزینه. شهر های خیلی زیادی است.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. حتما به سوار در ریل راه آهن مرگ و تأمل در جنایات جنگ در موزه جنگ Meath. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. در قرن بعد سیام تحت تاثیر فرهنگ خمر, Dvaravati و مالایی با برخی از معابد و بناهای امروزی تایلند نمایش شواهد این نفوذ بود. در صورت امکان، متهور با استفاده از گزینه های حمل و نقل محلی و سنتی حالت های حمل و نقل - که معمولا کمتر از اثرات زیست محیطی حمل، حمایت اپراتورهای محلی کوچک و heaps بیشتر سرگرم کننده. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است.