Wi-فی نقاط تخصص قهوه/چای نوار و لا اختیار نور گزش تازه در طول روز قرعه کشی در موبایل, و با سرویس کامل Open-air ستاره نوار است نزدیک توسط.

The.orth شرق یا یان، یکی از کشور جذاب ترین مقصد با بسیاری از عصر حجر و خانه عصر برنز و آثار باستانی، و چند معني معابد و پارک های ملی است. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. این نسبتا امن و پایدار کشور با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. بیشتر... این به این معنی شما می توانید از آن همه بدون به خطر انداختن راحتی مدرن بیش از حد بسیاری از. در سال های اخیر توسعه یافته به رفت و آمد مکرر گرمسیری ساحل اما هنوز هم حفظ جذابیت خود و همه چیز به ارائه - حاشیه از درخت نارگیل سواحل به جنگل های گرمسیری به زندگی شب پر جنب و جوش. گنجینه های آرام جمع میان هیاهو بانکوک در انتظار کشف. دامنه های خوابگاه از luxuriously منصوب پشت هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. سلام آنها را می توان با 2 درایو ساعت از بانکوک, و یا با اتوبوس مطبوع یا راه آهن رسید. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین.

سفرنامه ژاپن بزرگ بادبان یوکوهاما (توکیو) و اوزاکا، با منظره cruising و بازديد به شیمیزو Shingu کاگوشیما ناگازاکی Hakata و هیروشیما ژاپن; و همچنین بوسان کره جنوبی. دوازده عزیمت در cruises آسیا و سعودی از اكتبر 2017 از طریق آوریل سال 2018 ارائه شده; کتاب 9 دسامبر سال 2016. کاوش آسیا روی sailings Windstar تمام ستاره افسانه مهمان 212 همه مجموعه در سعودی و آسیا در 2017 و 2018 روی افسانه مهمان 212 ستاره مباهات همه مجموعه و زیبایی منصوب فضاهای عمومی مانند رستوران AmphorA ظریف برگزار خواهد شد. رستوران ایوان لذت بخش در شب به عنوان شمع رمانتیک با منوی التقاطی و ناهار خوری باز دو برابر. سالن باشگاه قایق رانی مارکی واقع بر روی عرشه بالا مهمان نقطه های مورد علاقه برای موبایل برای استراحت، مخلوط و ممزوج شدن در حالی که با بهره گیری از 270 درجه داخل سالن/فضای باز مشاهده فرصت ها از محل زندگی اتاق به سبک راحت است. رسم مربیان نقاط، نوار قهوه/چای تخصص و جداجدا گزش نور در طول روز، تجدید، و سرویس کامل هوای آزاد ستاره نوار نزدیک توسط. مهمان از 106 سوئیت شامل 36 محبوب سوئیت بالکن با بالکن فرانسوی است که موبایل به خارج و لذت بردن از مناظر اقیانوس نزدیک دعوت کنید; یا یکی از 64 اقیانوس مشاهده سوئیت با پنجره های بزرگ تصویر را انتخاب کنید. Windstar سوئیت ارائه اتاق بیشتر از بسیاری از هتل ها با دکور شیک، جعبه های پیاده روی، حمام با وان یا دوش بالا از خط LOccitane لوازم آرایش و منطقه آرام نشستن با نمای سنگ مرمر. ولخرجی در یکی از سوئیت دو صاحبان لوکس زیر پل باز قایق بادبانی با نمایش خیره کننده از ایوان خصوصی زندگی/اتاق ناهارخوری، جدا کردن اتاق خواب, پیاده روی در گنجه و حمام سنگ مرمر. یا، درگیر یکی از چهار بزرگ کلاسیک سوئیت، جلو دو با جارو نمایش ها, و دو نزدیکی دهلیز هر دو با verandas خصوصی.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. البته جشن بین المللی آشپزی تایلندی به لذت پالت و برخی از مردم محلی هستند صمیمی جهان را دارد. نگاهی به مقصد زیر و شروع به جستجوی خود را در اینجا. این به این معنی شما می توانید از آن همه بدون به خطر انداختن راحتی مدرن بیش از حد بسیاری از. ساحل در خلیج تایلند، شنا، ورزش های آبی نیز به عنوان پیاده یا سوار بر اسب سواری در نسیم ایده آل است. انتخاب گسترده ای از محل اقامت از هتل های بین المللی پایان بالا به خانه خوش آمدید خواسته همه مسافران را ملاقات می کند. خوش آمدید به تایلند سرزمین لبخند; کارت پستال براق به تصویر کشیدن که در آن کشور است خود را به عنوان متنوع و دیدنی است. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. به عنوان سفر بیشتر و بیشتر مردم به عنوان یک شیوه زندگی آنها انتظار بیشتر از اقامت هتل – آنها به دنبال تجربه علاوه بر خدمات و امکانات مناسب و معقول. رجیس باشگاه مگ براون میدان لاله طلایی © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است.